Data Godzina Tytuł Produkcja Od lat
LEGO. BATMAN FILM 24.02 - 2.03 11.15 (2D)

3D LEGO. BATMAN FILM

Reżyser: Chris McKay

Batman, Robin i Joker w kontynuacji przebojowego animowanego hitu "LEGO: Przygoda"! Tym razem złożony z klocków LEGO Mroczny Rycerz z Gotham musi obronić swoje miasto przed zakusami nikczemnego Jokera. Na szczęście ma sprzymierzeńców w postaci sieroty Robina, córki komisarza Gordona - Barbary oraz wiernego kamerdynera Alfreda. W angielskiej wersji językowej głosu postaciom użyczają między innymi Will Arnett, Zach Galifianakis oraz Ralgh Fiennes. Film zadebiutuje na ekranach w lutym 2017 roku.

PRZYGODOWY/ANIMOWANY - FILM W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ - PREMIERA POLSKA

USA
2017
b/o
CIEMNIEJSZA STRONA GREYA 24.02 - 2.03 18.45

CIEMNIEJSZA STRONA GREYA

Reżyser: James Foley
Obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eloise Mumford, Max Martini

Druga część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana...

MELODRAMAT

USA
2016
15
ZERWANY KŁOS 24.02 - 2.03 13.15

ZERWANY KŁOS

Reżyser: Witold Ludwig
Obsada: Aleksandra Hejda, Magdalena Michalik, Dariusz Kowalski, Witold Bieliński

Trwa I wojna światowa. Carskie oddziały panoszą się w okolicach Tarnowa. Szesnastoletnia Karolina Kózkówna ponosi śmierć męczeńską w obronie wiary. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej córki. Dzieje bohaterów dopełnia Teresa, która nosi w sercu tajemnicę o gwałcie zadanym przez kozaka Sorokina. Jakie będą losy pohańbionej Teresy? Gdzie kryje się sens męczeństwa bł. Karoliny? Czy ojciec pogodzi się ze stratą umiłowanej córki? Film niesie przesłanie o sensie cierpienia, zwycięstwie miłości nad nienawiścią, a także wieść o tym, że wiara w Jezusa Chrystusa potrafi nieustannie odmieniać życie każdego z nas.

RELIGIJNY

POLSKA
2017
b/o
3.03 - 9.03 11.15
10.03 - 16.03 11.30
BYŁ SOBIE PIES 24.02 - 2.03 15.00

BYŁ SOBIE PIES

Reżyser: Lasse Hallström
Obsada: Josh Gad, Dennis Quaid, Peggy Lipton, K.J. Apa

Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.

KOMEDIA - FILM W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

USA
2017
b/o
3.03 - 9.03 15.15
PORADY NA ZDRADY 24.02 - 2.03 17.00
21.00

PORADY NA ZDRADY

Reżyser: Ryszard Zatorski
Obsada: Magdalena Lamparska, Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska, Krzysztof Czeczot

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę "przeciwnika", bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu…

KOMEDIA - PREMIERA POLSKA

POLSKA
2017
15
3.03 - 9.03 21.00
MARIA SKŁODOWSKA-CURIE 3.03 - 9.03 19.15

MARIA SKŁODOWSKA-CURIE

Reżyser: Marie Noelle
Obsada: Karolina Gruszka, Arieh Worthalter, Charles Berling, Izabela Kuna

"Maria Skłodowska-Curie" to nie tylko wierna faktom opowieść o niesamowitym życiu naukowca, odkrywczyni dwóch pierwiastków – polonu i radu, ale przede wszystkim portret niezwykłej kobiety, która dzięki swojej inteligencji i wiedzy oraz nieprzeciętnym umiejętnościom zdołała przekonać do siebie świat nauki, od zawsze zdominowany przez mężczyzn. Jako pierwsza kobieta w Europie uzyskała tytuł doktora. W 1906 roku przyznano jej profesurę i równocześnie objęła własną katedrę na paryskiej Sorbonie, co we Francji było wydarzeniem bez precedensu. Była też pierwszą uczoną, która zdobyła Nobla. W dziejach tej nagrody nadal jest jedynym podwójnym laureatem, wyróżnionym w dwóch różnych dziedzinach naukowych. Film w reżyserii Marie Noëlle to jednak przede wszystkim portret Skłodowskiej-Curie, jakiej nie znaliśmy – czułej matki, kochającej żony, kobiety charyzmatycznej, zdecydowanej, choć pełnej dylematów i sprzeczności.

BIOGRAFICZNY/DRAMAT - PREMIERA POLSKA

POLSKA
BELGIA
FRANCJA
NIEMCY
2016
12
10.03 - 16.03 17.00
LOGAN: WOLVERINE 3.03 - 9.03 13.00 DUB
17.00 NAP

LOGAN: WOLVERINE

Reżyser: James Mangold
Obsada: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Richard E. Grant, Boyd Holbrook

Zmęczony życiem Wolverine czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci X-Men żyją na marginesie społeczności ludzkiej. Jego mentor Charles Xavier (Patrick Stewart - seria "Star Trek"), znany jako Profesor X, przekonuje go, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów.

AKCJA/SCI-FI - PREMIERA POLSKA

USA
2017
8
10.03 - 16.03 13.15 DUB
21.00 NAP
KONG: WYSPA CZASZKI 10.03 - 16.03 19.00 (2D)

KONG: WYSPA CZASZKI

Reżyser: Jordan Vogt-Roberts
Obsada: Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, John Goodman, Brie Larson

Kiedy grupa odkrywców trafia na wyspę zamieszkałą przez mitycznego Konga, ich misja badawcza zamienia się w walkę o przetrwanie.

PRZYGODOWY - PREMIERA POLSKA

USA
2017
12
OZZY 10.03 - 16.03 15.30

OZZY

Reżyser: Alberto Rodriguez

Ozzy to przesłodki piesek rasy beagle, ukochany pieszczoch całej rodziny. Kiedy jego właściciele Susan, Ted i Paula wyjeżdżają w daleką podróż do Japonii, jego życie wywraca się do góry łapami. Ozzy trafia do luksusowego spa dla psów. Szybko okazuje się jednak, że wyglądający na raj hotel, to tak naprawdę, prawdziwa szkoła przetrwania. Ozzy natychmiast wpadnie na plan wielkiej ucieczki i od tego momentu zacznie się wielka, zwariowana przygoda. Z pomocą szybkich i futrzastych - Fronleya, Chestera i Doca, zrozumie na czym polega prawdziwa odwaga i moc przyjaźni.

ANIMOWANY - - FILM W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

HISZPANIA
KANADA
2016
b/o

NAJBLIŻSZE PREMIERY:

- POKOT
- CHATA
- WSZYSTKO ALBO NIC
POWER RANGERS
ZAJĄC MAŁY RATUJE WIELKANOC
- SZYBCY I WŚCIEKLI 8
- DZIECIAK RZĄDZI
5.05 - STRAŻNICY GALAKTYKI VOL. 2
- PIRACI Z KARAIBÓW: ZEMSTA SALAZARA
- SMERFY: POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ WIOSKI
- WONDER WOMAN
- BODO