Data Godzina Tytuł Produkcja Od lat
VAIANA: SKARB OCEANU 7.12 - 8.12 11.00 (2D)
15.00 (3D)
17.00 (2D)

3DVAIANA: SKARB OCEANU

Reżyser: Ron Clements, John Musker

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego… Walt Disney Animation Studios prezentuje film "Vaiana: Skarb oceanu". Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

ANIMOWANY/FAMILIJNY - PREMIERA POLSKA - FILM W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

USA
2016
b/o
9.12 - 14.12 16.30 (2D)
PITBULL NIEBEZPIECZNE KOBIETY 7.12 - 8.12 20.45

PITBULL NIEBEZPIECZNE KOBIETY

Reżyser: Patryk Vega
Obsada: Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski

W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii "paliwowej", której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…

SENSACYJNY - PREMIERA POLSKA

POLSKA
2016
15
9.12 - 14.12 18.30
WILK W OWCZEJ SKÓRZE 7.12 - 8.12 13.15 (2D)

3DWILK W OWCZEJ SKÓRZE

Reżyser: Andrey Galat, Maxim Volkov

Młody wilk Szary, syn charyzmatycznego wodza stada, wcale nie garnie się do tego, aby zostać jego następcą. Interesują go: dobra zabawa, tańce i wycie do Księżyca z kolegami, szalone pościgi za owcami i wylegiwanie się na słonecznych polanach. Jednak pewnego dnia, za sprawą niefortunnego zaklęcia, jego beztroskie życie wywróci się do góry nogami. Pewny siebie wilczek obudzi się… w owczej skórze! Jeżeli chce wrócić do dawnego życia, musi nauczyć się żyć wśród stada sympatycznych, ale strasznie rozbrykanych owieczek. Jednak kiedy nadejdzie niebezpieczeństwo, pokaże prawdziwą naturę i stanie w obronie wełnianych przyjaciół.

ANIMOWANY/FAMILIJNY - FILM W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

ROSJA
2016
b/o
9.12 - 14.12 14.45 (3D)
ZŁY MIKOŁAJ 2 7.12 - 8.12 19.00

ZŁY MIKOŁAJ 2

Reżyser: Mark Waters
Obsada: Billy Bob Thornton, Kathy Bates, Tony Cox, Christina Hendricks, Brett Kelly

Minęło już 10 lat odkąd Willie ostatni raz przywdział czerwony strój, by rabować centra handlowe podczas świątecznej gorączki. Nie znaczy to, że stał się lepszym człowiekiem. Wciąż jest tym samym stale zalanym, napalonym na cudze żony, gotowym na każde świństwo typem spod ciemnej gwiazdy. Spłukany jak nigdy, bez perspektyw na sensowny zarobek, niechętnie zgadza się połączyć siły z dawnym wspólnikiem - uroczo wrednym karłem Marcusem. Tym razem plan jest ambitniejszy niż zwykłe sklepowe kradzieże. Marcus zamierza przeprowadzić skok na centralę fundacji charytatywnej. Stawka i ryzyko są wyższe niż dotąd. Tym bardziej, że do zespołu dołącza dziarska mamuśka Williego.

KOMEDIA

USA
2016
15
TROLLE 9.12 11.00 (2D)

3DTROLLE

Reżyser: Anand Tucke, rMike Mitchell

Tytułowe trolle to przepełnione radością życia, rozśpiewane stworki, które obdarzono bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w niezwykłe fryzury. Magiczna kraina trolli zmieni się na zawsze, gdy jedna z jej mieszkanek, Poppy, wyruszy z misją ratunkową, która zaprowadzi ją w szeroki, nieznany dotąd świat.

ANIMACJA/FAMILIJNY

USA
2016
b/o
10.12 - 11.12 13.00 (2D)
OSACZONA 9.12 - 13.12 21.00

OSACZONA

Reżyser: Farren Blackburn
Obsada: Naomi Watts, Oliver Platt, Charlie Heaton, Jacob Tremblay

Życie dziecięcej psycholog Mary Portman (Naomi Watts) legło w gruzach, gdy w wypadku samochodowym zginął jej mąż, a syn został sparaliżowany. Obecnie, z wymagającym stałej opieki Stevenem (Charlie Heaton), zamieszkuje pusty dom w Nowej Anglii. Kiedy w jej gabinecie pojawia się kolejny mały pacjent - Tom (Jacob Tremblay), kobieta zaczyna traktować go z matczyną czułością i w bliskości dziecka odnajduje upragniony spokój. Niestety w trakcie burzy śnieżnej, która nawiedza okolicę, chłopiec znika bez śladu... Poszukiwania nie przynoszą skutku, a wszyscy dookoła są przekonani, że Tom nie żyje. Wszyscy poza Mary, która od tragicznej nocy zaczyna doświadczać niepokojących wizji. Szybko okazuje się, że atak przyrody był tylko preludium do koszmaru, który czeka kobietę w opuszczonym domu. Wraz z kolejnymi niepokojonymi i niedającymi się racjonalnie wytłumaczyć wydarzeniami, Mary - krok po kroku - przybliża się do odkrycia straszliwej prawdy.

THILLER

USA
2016
15
ŁOTR 1. GWIEZDNE WOJNY - HISTORIE 14.12 21.00 (2D,NAP)

3DŁOTR 1. GWIEZDNE WOJNY - HISTORIE

Reżyser: Gareth Edwards
Obsada: Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Alan Tudyk, Forest Whitaker

Historia grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci.

PRZYGODOWY/SCI-FI - FILM W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ - PREMIERA POLSKA

USA
2016
8
15.12 - 23.12 12.30 (2D,DUB)
15.15 (3D,DUB)
18.00 (2D,NAP)
20.45 (3D,NAP)

NAJBLIŻSZE PREMIERY:

- KRÓLOWA ŚNIEGU 3: OGIEŃ I LÓD
6.01 - PO PROSTU PRZYJAŹŃ
6.01 - SING
- POWIDOKI
- LA LA LAND
20.01 - BALERINA
ASSASSIN'S CREED
- DLACZEGO ON?
15.01 - SZTUKA KOCHANIA, HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ
10.02 - CIEMNIEJSZA STRONA GREYA
10.02 - LEGO. BATMAN FILM
24.02 - PORADY NA ZDRADY
- LEKARSTWO NA ŻYCIE