Data Godzina Tytuł Produkcja Od lat
EPOKA LODOWCOWA 5: MOCNE UDERZENIE 19.08 - 25.08 11.45 (2D)

EPOKA LODOWCOWA 5: MOCNE UDERZENIE

Reżyser: Mike ThurmeierGalen T. Chu

Bohaterowie czterech filmów z serii "Epoka lodowcowa", które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie niezwykłą przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do "mocnego uderzenia", Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury.

AKCJA/KOMEDIA/PRZYGODOWY - FILM W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ - PREMIERA POLSKA

USA
2016
b/o
MÓJ PRZYJACIEL SMOK 12.08 - 25.08 10.00 (2D)
13.30 (3D)
17.15 (2D)

MÓJ PRZYJACIEL SMOK

Reżyser: David Lowery
Obsada: Bryce Dallas Howard, Robert Redford, Oakes Fegley, Oona Laurence, Wes Bentley, Karl Urban

Pan Meacham, miejscowy rzeźbiarz, od lat bawi miejscową dzieciarnię opowieściami o złowrogim smoku zamieszkującym lasy zachodniego wybrzeża Ameryki. Jego córka Grace, która jest leśnikiem, uważa je za najzwyklejsze bajki… dopóki nie poznaje małego Pete’a. Ten tajemniczy dziesięciolatek twierdzi, że mieszka w lesie sam, bez rodziny, jedynie z wielkim zielonym smokiem o imieniu Elliott. I z tego co mówi chłopiec, jego niezwykły towarzysz przypomina smoka z opowiadań pana Meachama. Grace postanawia dowiedzieć się skąd wziął się Pete, gdzie jest jego dom i jaka jest prawda o smoku.

FAMILIJNY/PRZYGODOWY - PREMIERA POLSKA - FILM W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

USA
2016
b/o
JAK ZOSTAĆ KOTEM 19.08 - 25.08 15.30

JAK ZOSTAĆ KOTEM

Reżyser: Barry Sonnenfeld
Obsada: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Christopher Walken, Robbie Amell

Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota, należącego do jego własnej rodziny. Niezwykła przemiana doprowadzi do serii zdumiewających wydarzeń, a bohater na własnej skórze sprawdzi trafność powiedzenia mówiącego, że… koty mają dziewięć żyć.

KOMEDIA - PREMIERA POLSKA - FILM W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

USA
FRANCJA
2016
b/o
26.08 - 1.09 12.30
BEN-HUR 19.08 - 25.08 19.00

BEN-HUR

Reżyser: Timur Bekmambetov
Obsada: Jack Huston, Toby Kebbell, Rodrigo Santoro, Nazanin Boniadi

Bogaty kupiec Juda Ben-Hur żyje w Jerozolimie na początku pierwszego stulecia, w czasach wielkiego niepokoju. Do miasta powraca jego brat Messala, aby stanąć na czele legionów rzymskich i rozprawić się z buntownikami zyskującymi coraz szersze wpływy. Ben-Hur odmawia bratu pomocy w zdławieniu powstania. Oskarżony o zdradę, zostaje skazany na lata ciężkich, niewolniczych prac. Przy życiu trzyma go jedynie myśl o zemście i powrocie do ukochanej. Jego los odmieni pewne spotkanie, dzięki któremu wyrównanie rachunków stanie się realne. Jakie szanse ma jednak niewolnik przeciwko największemu imperium świata?

HISTORYCZNY - PREMIERA POLSKA

USA
2016
12
REKINY WOJNY 19.08 - 25.08 21.15

REKINY WOJNY

Reżyser: Todd Phillips
Obsada: Jonah Hill, Miles Teller, Ana de Armas, Bradley Cooper

Prawdziwa historia dwóch dwudziestoparolatków Davida Packouza i Efraima Diveroliego (Hill i Teller), mieszkających w Miami, którym udaje się wykorzystać mało znany projekt rządowy, pozwalający niewielkim firmom brać udział w przetargach na kontrakty dla amerykańskiej armii. Panowie zaczynają skromnie, ale z czasem zgarniają mnóstwo pieniędzy, dzięki czemu żyją jak królowie. Duet wpada w tarapaty, kiedy zdobywa kontrakt o wartości 300 mln dolarów na uzbrojenie wojska stacjonującego w Afganistanie. Aby go zrealizować, przyjaciele muszą podjąć współpracę z typami spod "ciemnej gwiazdy", którzy okazują się być przedstawicielami rządu Stanów Zjednoczonych.

KOMEDIA - PREMIERA POLSKA

USA
2016
15
26.08 - 1.09 19.15
JAK ZOSTAĆ KOTEM 26.08 - 28.08 11.00
16.00

BARBIE: GWIEZDNA PRZYGODA

Reżyser: Andrew Tan

Piękna Barbie tym razem w roli kosmicznej księżniczki latającej w kosmosie na magicznej deskorolce. W podróży przez przestworza towarzyszy jej ukochane zwierzątko, oddany, wierny przyjaciel Pupcorn. Pewnego dnia zmienia się wszystko. Migoczące na niebie gwiazdy przygasają i spowalniają swój podniebny taniec. Ale uratowanie kosmosu to zadanie idealne dla pięknej księżniczki Barbie. Na tajemniczej planecie dołącza do grupy ratującej gwiazdy. Poznaje tam wielu nowych, wspaniałych przyjaciół, którzy wspólnie próbują ocalić galaktykę. Wkrótce Barbie odkrywa w sobie niezwykłą siłę – wie, że jeśli tylko będzie słuchać swego serca, z pomocą przyjaciół, może stanąć na czele wszechświata…

ANIMOWANY - FILM W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

USA
2016
b/o
29.08 - 1.09 16.00
NOWE PRZYGODY ALADYNA 26.08 - 1.09 14.15

NOWE PRZYGODY ALADYNA

Reżyser: Arthur Benzaquen
Obsada: Kev Adams, Jean-Paul Rouve, Vanessa Guide, William Lebghil

Dwaj drobni złodzieje uciekając przed pogonią w wielkim domu towarowym znajdują schronienie w dziale dziecięcym, gdzie zostają zmuszeni przez dzieci do opowiadania bajek. Niesieni ich niezwykle swobodną narracją przenosimy się do Bagdadu latających dywanów, pięknych księżniczek, przebiegłych czarodziejów oraz przeróżnej maści wezyrów i sułtanów. Poznajemy Aladyna, którego niektórzy mylnie biorą za Ali Babę, a także jego rapującego sługę czyli wszechmocnego dżina we własnej osobie. Przede wszystkim jednak przeżywamy niezwykłe przygody mocno wzbogacone wyobraźnią niekompetentnych gawędziarzy.

KOMEDIA - PREMIERA POLSKA - FILM W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

FRANCJA
BELGIA
2016
b/o
2.09 - 8.09 15.30
ŚMIETANKA TOWARZYSKA 26.08 - 1.09 17.30

ŚMIETANKA TOWARZYSKA

Reżyser: Woody Allen
Obsada: Steve Carell, Jesse Eisenberg, Blake Lively, Kristen Stewart

Bobby (Jesse Eisenberg) jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka Phila (Steve Carell) – agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie (Kristen Stewart). Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

KOMEDIA

USA
2016
15
MECHANIK: KONFRONTACJA 26.08 - 1.09 21.15

MECHANIK: KONFRONTACJA

Reżyser: Dennis Gansel
Obsada: Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh

Arthur Bishop w kręgach wtajemniczonych uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie. Jego ofiary znikają bez śladu, a okoliczności zawsze wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Po latach „kariery” Bishop postanawia zerwać z krwawą przeszłością, by zacząć nowe życie u boku ukochanej kobiety. Niestety w jego branży nie przewiduje się wcześniejszych emerytur. Największy wróg Bishopa znów daje znać o sobie. Uprowadza jego ukochaną i wyznacza za jej życie cenę. Kobieta przeżyje jeśli Bishop wykona trzy niemal niewykonalne zlecenia w różnych częściach świata. Plan genialny w swej prostocie. Ale Bishop nie lubi być częścią cudzych planów.

KRYMINAŁ/THILLER/AKCJA - PREMIERA POLSKA

USA
FRANCJA
2016
15
SAUSAGE PARTY 2.09 - 8.09 21.00 (2D,NAP)

SAUSAGE PARTY

Reżyser: Conrad Vernon, Greg Tiernan

Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie - o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Po upadku z koszyka na zakupy, tytułowa parówka wraz z innymi przyjaciółmi z supermarketu odbywa wielką podróż przez sklep, podróż, która pozwala im odkryć prawdę o sobie.

ANIMACJA/KOMEDIA

USA
2016
 

NAJBLIŻSZE PREMIERY:

2.09 - NERVE
2.09 - KOSMICZNA JAZDA: HAU HAU MAMY PROBLEM
- RANDKA NA WESELU
9.09 - SMOLEŃSK
16.09 - BLAIR WITCH
- SŁUGI BOŻE
- BRIDGET JONES 3
23.09 - SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH
- DZIEWCZYNA Z POCIĄGU
9.09 - WOŁYŃ
14.10 - BOCIANY
- INFERNO